Onze concerten in 2019

Onze boekingen over 2019










2019

Locatie

Plaats

Pianist

Aanvang

2-jan-19

Avondlicht

Hoorn

Johan Gootjes

14:30u

3-jan-19

Jan Bonga

Amsterdam

Johan Gootjes

14:00u

10-jan-19

De Molenburg

Haarlem

Johan Gootjes

14:30u

11-jan-19

t Suyderhuys

Surhuisterveen

Johan Gootjes

15:00u

12-jan-19

Ielânen

Sneek

Johan Gootjes

14:30u

13-jan-19

Koetshuys Erica

Hilversum

Johan Gootjes

15:15u

15-jan-19

Wijkhuis Simeonshof

Boxtel

Johan Gootjes

14:15u

17-jan-19

Multifunctioneel centrum Camminghastins

Leeuwarden

Johan Gootjes

10:00u

20-jan-19

Acht Staten

Wormerveer

Johan Gootjes

14:30u

24-jan-19

Talma Hoeve

Feanwâlden

Johan Gootjes

16:00u

25-jan-19

De Magistraat

Rotterdam

Johan Gootjes

15:00u

27-jan-19

Leo Polak

Amsterdam

Jean-Luc Vriend

14:00u

28-jan-19

Het Olympiadehuis

Gouda

Eric Noya

14:30u

30-jan-19

Beth Shalom

Amsterdam

Johan Gootjes

14:30u

31-jan-19

Duinstede

Wassenaar

Eric Noya

14:30u

3-feb-19

Maartenshof

Groningen

Eric Noya

15:00u

5-feb-19

De Drie Hoven

Amsterdam

Jean-Luc Vriend

14:00u

7-feb-19

De Heemhaven

Heemstede

Johan Gootjes

14.30u

8-feb-19

De Poort

Amsterdam

Johan Gootjes

14:00u

9-feb-19

De Morgenster

Zoetermeer

Johan Gootjes

15:00u

13-feb-19

De Stromenhof

Den Haag

Johan Gootjes

14:00u

14-feb-19

Roo van Capelle

Capelle aan den IJssel

Johan Gootjes

14:30u

15-feb-19

De Menning

Wilhelminaoord

Eric Noya

14:00u

18-feb-19

t Kloosterhof

Aalsmeer

Johan Gootjes

15:00u

20-feb-19

Westerhaven

Hoorn

Eric Noya

14:30u

22-feb-19

Mauritsstaete

Geertruidenberg

Johan Gootjes

14:00u

24-feb-19

Vreugdehof

Amsterdam

Eric Noya

14:00u

27-feb-19

Huis aan de Poel

Amstelveen

Johan Gootjes

14:00u

28-feb-19

Rozenburcht

Capelle a/d IJssel

Eric Noya

14:00u

1-mrt-19

Flesseman

Amsterdam

Jean-Luc Vriend

14:00u

3-mrt-19

Op de Laan

Den Haag

Johan Gootjes

14:00u

4-mrt-19

Buitenveld

Julianadorp

Eric Noya

14:30u

5-mrt-19

De Zeester

Den Helder

Johan Gootjes

14:30u

6-mrt-19

Gooizicht

Hilversum

Johan Gootjes

14:30u

9-mrt-19

Bloemkamp

Bolsward

Eric Noya

10:15u

12-mrt-19

Immanuelkerk

Haarlem

Eric Noya

13:30u

14-mrt-19

De Mieuwijdt-De Horn

Graft

Johan Gootjes

19:30u

16-mrt-19

De Houttuinen

Haarlem

Johan Gootjes

14:00u

19-mrt-19

De Boomberg

Hilversum

Johan Gootjes

14:30u

20-mrt-19

Sint Jozef

Wervershoof

Johan Gootjes

15:00u

21-mrt-19

De Eshoeve

Den Haag

Eric Noya

14:30u

23-mrt-19

Theodotion

Laren

Eric Noya

15:00u

26-mrt-19

De Schutse

Amsterdam

Eric Noya

14:00u

27-mrt-19

Het Zonnehuis

Vlaardingen

Johan Gootjes

14:30u

28-mrt-19

Meerleven

Bennebroek

Eric Noya

14:30u

29-mrt-19

Nolenshaghe

Den Haag

Johan Gootjes

10:00u

31-mrt-19

De Jeugd Van Gisteren

Hoofddorp

Eric Noya

14:00u

3-apr-19

KBO Bennebroek-Vogelenzang-Zwaanshoek

Bennebroek

Eric Noya

14:30u

5-apr-19

De Seevanck/De Notaris

Oosthuizen

Johan Gootjes

14:30u

6-apr-19

De Open Hof

Amsterdam

Eric Noya

15:00u

7-apr-19

Holtingerhof

Emmen

Johan Gootjes

15:00u

8-apr-19

Mariahoeve

Den Haag

Johan Gootjes

14:00u

11-apr-19

De Merwelanden

Dordrecht

Johan Gootjes

14:00u

16-apr-19

Huis ter Hagen

Driehuis

Johan Gootjes

15:00u

17-apr-19

De Egelantier

Hilversum

Eric Noya

14:00u

18-apr-19

Het Zonnehof Bovenkerk

Amstelveen

Johan Gootjes

14:00u

19-apr-19

Flevohuis

Amsterdam

Johan Gootjes

14:00u

27-apr-19

Kennemerduin

Heemstede

Dick Opdam

14:30u

5-mei-19

De Nieuwpoort

Alkmaar

Johan Gootjes

11:00u

8-mei-19

Groenelaan

Amstelveen

Johan Gootjes

14:30u

11-mei-19

Schiewaegh

Schiedam

Jean-Luc Vriend

14.30u

13-mei-19

Berkenstede

Diemen

Johan Gootjes

14:00u

17-mei-19

Oostduin

Den Haag

Johan Gootjes

14:30u

19-mei-19

Het Schouw

Amsterdam

Jean-Luc Vriend

13:45u

20-mei-19

Tiendhove

Krimpen aan de IJssel

Johan Gootjes

14:30u

23-mei-19

Adriaan Pauw

Vlaardingen

Johan Gootjes

14:30u

26-mei-19

Zorghuis dr. W. Drees

Den Haag

Jean-Luc Vriend

14:30u

29-mei-19

De Venser

Amsterdam

Johan Gootjes

14:00u

30-mei-19

Westerhout

Alkmaar

Johan Gootjes

14:30u

31-mei-19

Sweelinckhof

Wognum

Johan Gootjes

14:45u

1-jun-19

Reyerheem

Ridderkerk

Johan Gootjes

14:00u

4-jun-19

Greunshiem

Leeuwarden

Johan Gootjes

14:30u

9-jun-19

De Rusthoeve

Purmerend

Jean-Luc Vriend

14:30u

12-jun-19

De Schildershoek

Den Haag

Johan Gootjes

14:00u

15-jun-19

Geesterheem

Uitgeest

Jean-Luc Vriend

14:30u

16-jun-19

Breezicht

Ijmuiden

Johan Gootjes

14:30u

21-jun-19

De Rietvinck

Amsterdam

Johan Gootjes

14:00u

22-jun-19

Belmonte

Amstelveen

Jean-Luc Vriend

14:00u

23-jun-19

Henriëtte Roland Holst

Amsterdam

Jean-Luc Vriend

14:30u

25-jun-19

Smeetsland

Rotterdam

Frank Hoebe

10:30u

28-jun-19

Holland

Baarn

Johan Gootjes

15:30u

4-jul-19

Het Reinaldahuis

Haarlem

Frank Hoebe

14:30u

6-jul-19

Gulden Huis

Den Haag

Dick Opdam

14:00u

7-jul-19

De Tien Gemeenten

Purmerend

Jean-Luc Vriend

14:30u

9-jul-19

Parkhoven

Leeuwarden

Frank Hoebe

14:30u

14-jul-19

Hoog Duinen

Schoorl

Jean-Luc Vriend

15:00u

18-jul-19

Meerweide

Rotterdam

Jean-Luc Vriend

14:00u

19-jul-19

De Viervorst

Purmerend

Jean-Luc Vriend

14:00u

21-jul-19

Nieuw Kerkelanden

Hilversum

Jean-Luc Vriend

15:00u

24-jul-19

Oostkwartier

Oudenbosch

Jean-Luc Vriend

14:00u

1-aug-19

Voor Anker

Huizen

Jean-Luc Vriend

15:00u

5-aug-19

Wijndaelercentrum

Den Haag

Jean-Luc Vriend

14:30u

14-aug-19

Joannes de Deo

Haarlem

Jean-Luc Vriend

14:45u

15-aug-19

Gollards

Den Burg (Texel)

Jean-Luc Vriend

14:45u

18-aug-19

Het Hoge Heem

Uithoorn

Jean-Luc Vriend

14:30u

20-aug-19

Ontmoetingshuis De Beemden

Sint-Michielsgestel

Frank Hoebe

14:30u

23-aug-19

Kennemerhart

Bentveld

Frank Hoebe

15:00u

25-aug-19

Lishof

Oostzaan

Jean-Luc Vriend

14:15u

26-aug-19

De Triangel

De Lier

Frank Hoebe

14:30u

30-aug-19

Meeuwenhof/Brede Vliet

Hoogvliet

Frank Hoebe

10:00 en 14:00u

6-sep-19

Velserduin

IJmuiden

Johan Gootjes

15:00u

8-sep-19

Rosariumhorst

Krommenie

Jean-Luc Vriend

14:45u

13-sep-19

Nieuw Berkendael

Den Haag

Johan Gootjes

14:00u

14-sep-19

De Vliedberg

Ouddorp (ZH)

Johan Gootjes

14:30u

17-sep-19

De Koningshof

Rotterdam-Lombardijen

Johan Gootjes

14:00u

20-sep-19

Ewoud

Ijsselstein

Johan Gootjes

14.30u

22-sep-19

Het Zonnehuis Amstelveen

Amstelveen

Jean-Luc Vriend

14:30u

24-sep-19

Beth Shalom

Amsterdam

Johan Gootjes

14:30u

27-sep-19

Hoppesteyn

Rotterdam

Jean-Luc Vriend

14:00u

6-okt-19

Vreugdehof

Amsterdam

Johan Gootjes

14:00u

11-okt-19

De Magistraat

Rotterdam

Johan Gootjes

15:00u

12-okt-19

Overslydrecht

Sliedrecht

Jean-Luc Vriend

14:30u

23-okt-19

Westerhaven

Hoorn

Jean-Luc Vriend

14:30u

26-okt-19

De Spiker

Harlingen

Johan Gootjes

15:00u

30-okt-19

Overspaarne

Haarlem

Johan Gootjes

14:30u

3-nov-19

Torenerf Wormerland

Wormer

Johan Gootjes

14:30u

8-nov-19

Adegeest

Voorschoten

Johan Gootjes

14:00u

9-nov-19

Ravenswaard

Rotterdam-IJsselmonde

Johan Gootjes

14:00u

14-nov-19

Huize Brandsen

Baarn

Frank Hoebe

14:30u

15-nov-19

Magnushof

Schagen

Johan Gootjes

15:00u

19-nov-19

Maria Mater

t Veld

Jean-Luc Vriend

14:30u

22-nov-19

De Poort

Amsterdam

Johan Gootjes

14:00u

23-nov-19

Ielânen

Sneek

Johan Gootjes

14:30u

26-nov-19

Buytenhaghe

Zoetermeer

Johan Gootjes

14:30u

27-nov-19

De Tweemaster

Maassluis

Frank Hoebe

14:30u

29-nov-19

Belmonte

Amstelveen

Jean-Luc Vriend

14:30u

6-dec-19

Emma

Leerdam

Jean-Luc Vriend

14.30u

11-dec-19

Altenahove

Almkerk

Johan Gootjes

14:00u

12-dec-19

Roo van Capelle

Capelle aan den IJssel

Johan Gootjes

14.30u

14-dec-19

Seniorenvereniging L O S (Kurioskerk)

Leeuwarden

Johan Gootjes

16:00u

15-dec-19

Het Schouw

Amsterdam

Jean-Luc Vriend

13:45u

16-dec-19

Haersmahiem

Buitenpost

Johan Gootjes

15:00u

18-dec-19

KBO Blokker (Het Gouden Hoofd)

Westerblokker

Johan Gootjes

10:30u

19-dec-19

KBO Uithoorn (Dans en Partycentrum Colijn)

Uithoorn

Frank Hoebe

13:30u

20-dec-19

Het Zonnehof Bovenkerk

Amstelveen

Jean-Luc Vriend

14:00u

21-dec-19

De Batting

Harlingen

Frank Hoebe

15:00u

22-dec-19

Het Gezinspaviljoen

Bovenkarspel

Johan Gootjes

15:00u

23-dec-19

KBO Noordwijk (De Wieken)

Noordwijk

Jean-Luc Vriend

13:30u

24-dec-19

De Brink

Roosendaal

Frank Hoebe

14:00u

31-dec-19

Vreedonk

Dordrecht

Jean-Luc Vriend

14:30u

Opmerkingen

Marianne Lourijsen

14.06.2019 11:13

Graag overleg over een optreden in Flesseman Amsterdam

Meest recente reacties

26.10 | 07:59

Rob Louwris
De bewoners van het Twiskehuis hebben weer een heerlijke middag gehad en genoten van het Duo A Mens Passion. Er werd meegezongen en mensen zag je genieten.

04.10 | 13:22

Onze bewoners hebben afgelopen vrijdag enorm genoten van de muziek van het duo Carlo en Johan! Ze hebben de bewoners van Schoterhof een geweldige muzikale reis gegeven in 80 minuten.

04.11 | 15:41

Wat hebben onze bewoners vanmiddag weer genoten van het Duo A Mens Passion, Je kon een speld horen vallen of er werd lichtelijk meegezongen. Een middag om niet snel te vergeten. Bedankt!

19.10 | 14:53

Wat een heerlijke middag hebben de bewoners van Florence, locatie Duinstede, gehad met “ A Men’s Passion “! Dank je wel!

Deel deze pagina