Onze concerten in 2020

Muziek om van te houden. Van nu, van toen, een repertoire om nooit te vergeten.

Onze concerten in 2020

         

2020

Locatie

Plaats

Pianist

Aanvang

1-jan-20

De open Hof

Amsterdam

Jean-Luc

15:00u

3-jan-20

De Bogt-Westerbeer

Amsterdam

Johan

14:00u

4-jan-20

Bonifatiushuis

Sneek

Frank

15:00u

5-jan-20

Koetshuys Erica

Hilversum

Johan

15:30u

8-jan-20

Hildebrand

Haarlem

Frank

14:30u

9-jan-20

Het Reinaldahuis

Haarlem

Johan

14:30u

12-jan-20

De Klinker

Amsterdam

Jean-Luc

14:00u

20-jan-20

Overvest

Enkhuizen

Frank

14:30u

23-jan-20

De Mantel

Voorburg

Johan

14:30u

24-jan-20

Het Hoge Heem

Uithoorn

Jean-Luc

14:30u

25-jan-20

Veenstaete

Kortenhoef

Jean-Luc

14:30u

28-jan-20

Duinstede

Wassenaar

Frank

14:30u

29-jan-20

De Kreek

s-Gravenzande

Johan

14:30u

30-jan-20

De Heemhaven

Heemstede

Frank

14:30u

4-feb-20

Beth Shalom

Amsterdam

Johan

14:30u

6-feb-20

De Molenburg

Haarlem

Frank

14:30u

7-feb-20

Het Laar

Tilburg

Johan

19:30u

9-feb-20

Florisberg

Muiderberg

Frank

14:30u

12-feb-20

Abbingahiem

Leeuwarden

Johan

14:45u

13-feb-20

De Eshoeve

Den Haag

Johan

14:30u

15-feb-20

Herbergier Ede

Ede

Johan

15:00u

16-feb-20

Het Schouw

Amsterdam

Jean-Luc

13:45u

19-feb-20

De Rijp

Bloemendaal

Johan

14:30u

21-feb-20

Belmonte

Amstelveen

Jean-Luc

15:00u

22-feb-20

De Strijp

Den Haag

Jean-Luc

14:00u

24-feb-20

Guisveld

Zaandijk

Frank

15:15u

26-feb-20

Mirtehof

Zeist

Johan

14:30u

27-feb-20

Jan Bonga

Amsterdam

Frank

14:00u

28-feb-20

De Menning

Wilhelminaoord

Johan

14:30u

29-feb-20

t Spectrum

Stellendam

Johan

14:30u

3-mrt-20

Op de Laan

Den Haag

Johan

14:00u

6-mrt-20

Velserduin

Ijmuiden

Jean-Luc

15:00u

7-mrt-20

Bloemkamp

Bolsward

Frank

10:15u

11-mrt-20

KBO Bolsward (Hotel de Groene Weide)

Bolsward

Johan

15:00u

12-mrt-20

De Mieuwijdt-De Horn

Graft

Johan

19:30u

1-apr-20

Westerhaven (wordt 07-04-2021)

Hoorn

Frank

14.30u

7-apr-20

Nieuw Vredenburgh (buiten)

Amsterdam

Frank

14:00u

9-apr-20

Het Zonnehof Bovenkerk (buiten)

Amstelveen

Johan

14:00u

12-apr-20

Koetshuys Erica (buiten)

Hilversum

Johan

15:30u

16-apr-20

Roo van Capelle (buiten)

Capelle a/d IJssel

Frank

14:00u

17-apr-20

Eben Haëzer (buiten)

Amsterdam

Johan

14:15u

19-apr-20

Henriëtte Roland Holst (Uitgesteld Corona)

Amsterdam

Frank

14:30u

20-apr-20

Berkenstede (Uitgesteld Corona)

Diemen

Frank

14:00u

26-apr-20

Florisberg (buiten)

Muiderberg

Frank

14:30u

27-apr-20

Martinus (buiten)

Medemblik

Johan

15:00u

5-mei-20

Torenerf Wormerland (buiten)

Wormer

Johan

14:30u

8-mei-20

Herbergier Assendelft (buiten)

Assendelft

Johan

14:30u

9-mei-20

DrieMaasStede (buiten)

Schiedam

Frank

14:00u

10-mei-20

Westerhout (wordt 28-03-2021)

Alkmaar

Johan

14:30u

11-mei-20

Theresia (Uitgesteld Corona)

Ouderkerk a/d Amstel

Frank

14:00u

14-mei-20

Johannahuis (wordt 04-03-2021)

Wassenaar

Johan

14:30u

17-mei-20

De Bleerinck (Uitgesteld Corona)

Emmen

Johan

14:30u

19-mei-20

Kennemer Theater (Uitgesteld Corona)

Beverwijk

Johan

14:00u

19-mei-20

Veenhage (buiten)

Nootdorp

Jean-Luc

14:00u

20-mei-20

De Venser (buiten)

Amsterdam

Johan

14:00u

23-mei-20

Haagwijk (Uitgesteld Corona)

Leiden

Jean-Luc

19:00u

25-mei-20

Maria Mater (buiten)

 't Veld

Frank

14:30u

30-mei-20

Het Anker (wordt 01-05-2021)

Voorburg

Johan

14:30u

4-jun-20

Rozenburcht (wordt 22-04-2021)

Capelle a/d IJssel

Johan

14:30u

9-jun-20

Klaasje Zevenster (Uitgesteld Corona)

Amstelveen

Frank

10:30u

12-jun-20

Reyerheem (buiten)

Ridderkerk

Johan

14:00u

14-jun-20

Dennenheul (Uitgesteld Corona)

Ermelo

Jean-Luc

20:00u

15-jun-20

De Beemden (wordt 07-06-2021)

Sint-Michielsgestel

Johan

14:30u

19-jun-20

De Rietvinck (buiten)

Amsterdam

Johan

14:00u

20-jun-20

Geesterheem (Uitgesteld Corona)

Uitgeest

Jean-Luc

14:30u

21-jun-20

De Hoge Hop (Uitgesteld Corona)

Hoorn

Jean-Luc

14:30u

24-jun-20

De Heemhaven (buiten)

Heemstede

Frank

14:30u

25-jun-20

Oostduin (buiten)

Den Haag

Frank

14:30u

26-jun-20

Nolenshaghe (buiten)

Den Haag

Jean-Luc

10:15u

29-jun-20

De Stromenhof (wordt 15-03-2021)

Den Haag

Frank

14:00u

4-jul-20

A.G. Wildervanck

Veendam

Johan

14:30u

5-jul-20

Torenerf Wormerland

Wormer

Johan

14:30u

13-jul-20

Zuydtwijck (buiten)

Leiden

Frank

14:30u

15-jul-20

Waterpark (buiten)

Medemblik

Frank

14:00u

17-jul-20

Gulden Huis

Den Haag

Frank

14:00u

11-aug-20

Parkhoven

Leeuwarden

Frank

14:15u

12-aug-20

Leo Polak (buiten)

Amsterdam

Jean-Luc

14:00u

13-aug-20

De Zandzee (buiten)

Bussum

Jean-Luc

14:30u

15-aug-20

Herbergier Arnhem (buiten)

Arnhem

Frank

15:00u

16-aug-20

Hydepark (Uitgesteld Corona)

Doorn

Jean-Luc

20:00u

18-aug-20

Kennemerhart A.G. Bodaan (buiten)

Bentveld

Jean-Luc

15:00u

19-aug-20

Parkhoven

Leeuwarden

Jean-Luc

14:15u

20-aug-20

ABOS (Uitgesteld Corona)

Anna Palowna

Frank

14:00u

21-aug-20

Residentie Arnhem (Uitgesteld Corona)

Arnhem

Frank

14:30u

22-aug-20

Theodotion (buiten)

Laren

Jean-Luc

14:30u

27-aug-20

Twiskehuis

Amsterdam

Frank

14:00u

29-aug-20

De Morgenster

Zoetermeer

Frank

14:30u

1-sep-20

Gollards (buiten)

Den Burg (Texel)

Jean-Luc

15:00u

2-sep-20

Nieuw Akerendam (buiten)

Beverwijk

Frank

14:00u

3-sep-20

Koggenlandhuis

Midwoud

Johan

14:15u

4-sep-20

St. Franciscus (buiten)

Coevorden

Jean-Luc

14:00u

5-sep-20

De Houttuinen (buiten)

Haarlem

Johan

14:30u

8-sep-20

Overkerck

Heiloo

Johan

15:00u

9-sep-20

Lopes Dias (buiten)

Hilversum

Jean-Luc

14:30u

12-sep-20

Café Arboretum (Uitgesteld Corona)

Heerhugowaard

Jean-Luc

20:00u

15-sep-20

Sint Jozef

Wervershoof

Frank

15:00u

17-sep-20

 't Kloosterhof

Aalsmeer

Johan

15:00u

18-sep-20

Overspaarne (buiten)

Haarlem

Jean-Luc

14:00u

19-sep-20

Waterpark (buiten)

Medemblik

Frank

14:00u

20-sep-20

Het Schouw (buiten)

Amsterdam

Jean-Luc

13:45u

22-sep-20

De Oever (buiten)

Spierdijk

Frank

10:00u

24-sep-20

Martha Flora (Uitgesteld Corona)

Hoorn

Frank

15:00u

25-sep-20

De Magistraat (wordt 30-04-2021)

Rotterdam

Jean-Luc

15:00u

26-sep-20

Wijndaelercentrum (wordt 27-03-2021)

Den Haag

Jean-Luc

14:30u

27-sep-20

Vreugdehof

Amsterdam

Frank

13:30u

28-sep-20

De Venser

Amsterdam

Johan

14:15u

30-sep-20

Humanitas (Uitgesteld Corona)

Deventer

Johan

14:30u

2-okt-20

Holtingerhof (Uitgesteld Corona)

Emmen

Johan

15:00u

3-okt-20

De Spiker (wordt 20-02-2021)

Harlingen

Johan

15:00u

7-okt-20

Coornhert State (Uitgesteld Corona)

Heerenveen

Johan

14:30u

10-okt-20

Overslydrecht (wordt 20-03-2021)

Sliedrecht

Jean-Luc

14:30u

13-okt-20

Roo van Capelle

Capelle aan den IJssel

Frank

14:15u

18-okt-20

Vreugdehof

Amsterdam

Jean-Luc

14:00u

22-okt-20

De Eshoeve

Den Haag

Frank

14:30u

23-okt-20

Flevohuis (wordt 05-02-2021)

Amsterdam

Jean-Luc

14:00u

24-okt-20

Lishof

Oostzaan

Frank

14:15u

29-okt-20

Rosariumhorst (wordt 05 en 07-03-2021)

Krommenie

Frank

14:45u

31-okt-20

De Batting (wordt 03 -04-2021)

Harlingen

Johan

15:00u

1-nov-20

Die Buytenweye

Delft

Johan

14:30u

8-nov-20

Maartenshof (Uitgesteld Corona)

Groningen

Johan

15:00u

13-nov-20

Adegeest

Voorschoten

Frank

14:00u

15-nov-20

Acht Staten (wordt 18-04-2021)

Wormerveer

Jean-Luc

14:30u

16-nov-20

De Blinkert (wordt 22-03-2021)

Haarlem

Frank

13:30u

18-nov-20

Groenelaan (wordt 30-06-2021)

Amstelveen

Johan

14:30u

19-nov-20

Belmonte (wordt 14-01-2021)

Amstelveen

Frank

14:30u

22-nov-20

Ielânen (wordt 25-04-2021)

Sneek

Johan

14:30u

23-nov-20

De Antonius Hof (wordt 24-02-2021)

Bussum

Frank

14:00u

27-nov-20

De Poort (wordt 16-04-2021)

Amsterdam

Johan

14:00u

29-nov-20

Vredenburch (wordt 15-08-2021)

Rijswijk

Jean-Luc

14:30u

8-dec-20

Swaensborch

Monnickendam

Jean-Luc

14:15u

12-dec-20

Emma

Leerdam

Johan

19:30u

15-dec-20

De Marke - De Meenthoek

Huizen

Johan

14:00u

16-dec-20

Magnolia (wordt 30-08-2021)

Zoetermeer

Johan

14:00u

17-dec-20

Het Zonnehof Bovenkerk (Uitgesteld Corona)

Amstelveen

Johan

14:00u

18-dec-20

Reyerheem

Ridderkerk

Jean-Luc

13:30u

20-dec-20

SNK (Café de Post) (wordt 19-12-2021)

Midwoud

Johan

14:10u

21-dec-20

Beth Shalom

Amsterdam

Johan

14:30u

21-dec-20

De Nieuwpoort (wordt 08-06-2021)

Alkmaar

Johan

14:30u

22-dec-20

De Bogt-Westerbeer (wordt 24-12-2021)

Amsterdam

Johan

14:00u

23-dec-20

Haersmahiem (Uitgesteld Corona)

Buitenpost

Johan

15:00u

24-dec-20

Rozenburcht (wordt 23-12-2021)

Capelle a/d IJssel

Frank

14:30u

24-dec-20

Herbergier Heythuysen

Heythuysen

Frank

15:30u

27-dec-20

Het Mennistenerf (Uitgesteld Corona)

Zaandam

Jean-Luc

14:30u

29-dec-20

De Riekerhof

Amsterdam

Johan

13:30u

29-dec-20

Hydepark (Uitgesteld Corona)

Doorn

Johan

20:00u

31-dec-20

Herbergier Arnhem

Arnhem

Frank

14:30u